Nová opatření platná od 22.10. do 3.11. 2020

pozor_web Vláda ČR usnesením zakázala volný pohyb osob (vyjímky naleznete v přiloženém usnesení viz níže) a nařizuje omezit pohyb na veřejně přístupných místech na nezbytně dlouhou dobu, pobývat v místě svého bydliště, omezit kontakt s lidmi, pobývat na veřejně přístupných místech nejvýše v počtu 2 osob, s výjimkou členů domácnosti; zaměstnanců vykonávajících práci pro stejného zaměstnavatele; osob společně vykonávajících podnikatelskou nebo jinou obdobnou činnost; osob, které společně konají činnost, ke které jsou povinny podle zákona, a je tuto činnost nezbytné konat ve vyšším počtu osob, dětí, žáků a studentů při poskytování vzdělávání ve školách či školských zařízeních, a zachovávat při kontaktu s ostatními osobami odstup nejméně 2 metry, pokud to je možné.

Omezení pohybu osob

Dále jsou omezeny služby a prodejny. Celé znění i s vyjímkami nalezte zde.

Vytvořeno: 22. 10. 2020
Poslední aktualizace: 22. 10. 2020 9:52