A picture

Navigace

Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Lenka Stupková
Starostka

Aktuálně

19.05.2020

Šatov v soutěži „Náš evropský projekt“

Šatov přihlásil projekt Zateplení KD do soutěže „Náš evropský projekt“. Na Facebooku Zastoupení Evropské komise v ČR začalo včera hlasování, kde veřejnost hodnotí nejlepší projekty pomocí lajků. To je příležitost i pro náš Budeme rádi, když se šatováci a přátelé Šatova zapojí do hlasování a pošlou svůj hlas. Hlasování probíhá od 18. května do 5. června.

Detail Aktuality

12.05.2020

Policistou na zkoušku - workshop 2020

PČR Vás zve na workshop, který se bude konat 10.6.2020 a 26.6.2020 v areálu SKP Kometa v Brně (ulice Bauerova 5). Můžete si vyzkoušet Vaší připravenost stát se policistou. Pro účast je nutná registrace. Kontaktní údaje pro registraci jsou součástí přiloženého letáku.

Detail Aktuality