A picture

Navigace

Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Lenka Stupková
Starostka

Aktuálně

24.06.2019

Nedělní fotbalové utkání ženatí x svobodní

V neděli 23.6.2019 v 16.30 zahájili naši muži sranda utkání ženatých proti svobodným. Návštěva rodinných přislušníků a fandů fotbalu byla hojná. Atmosféra výborná. Skóre nerozhodné, divákům všichni hráči předvedli své umění při penaltách. Vyhráli všichni.

Detail Aktuality

23.06.2019

Šatovský mládežnický turnaj

V sobotu na hřišti proběhl fotbalový mládežnický turnaj - starší žáci i přípravka. Naši starší žáci změřili síly s mužstvy Prosiměřic a Micmanic. Šatov získal druhé místo, první byli Prosiměřice a třetí příčku si odvezli Micmanice. O pořadí v přípravce rozhodly penalty.

Detail Aktuality

23.06.2019

Křešt nové chvalovické hasičské techniky

Dnes ve Chvalovicích se zúčastnila naše jednotka sboru dobrovolných hasičů křtu nových aut chvalovických hasičů. Tuto slavnost podpořili ukázkou našeho letitého zásahového vozidla a osobní účastí.Držíme palce ať vše dobřé slouží a pomáhá při zdolávání požárů.

Detail Aktuality

18.06.2019

Dětský den v Šatově - návštěva 111 dětí

Ráda bych poděkovala všem návštěvníkům našeho superhrdinského dětského dne, který se báječně vydařil. Děkuji všem super hrdinům (Thorovi Andree, Supermanovi Hance, Batmanovi Květě, horolezci Petrovi, svačinářkám Marii, Milušce, Božence, strážkyni hradu Saše ) i pomocníkům z řad zastupitelů a jejich rodin. Lenka Stupková

Detail Aktuality

10.06.2019

Babské hody - Hnanice

Spolek Hnanický babinec všechny zve na pátý ročník Babských hodů - 29.6.2019. Začátek je v 15 hodin u kostela sv. Wolfganga, v případě nepříznivého počasí v KD Hnanice.

Detail Aktuality