A picture

Navigace

Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Lenka Stupková
Starostka

Aktuálně

24.06.2022

Obecní slavnosti - Šatov městysem 25.6.2022

Sdrečně Vás všechny zveme na obecní slavnosti v sobotu 25.6. 2022 v parku. Slavnost bude zahájena v 11 hodin programem pro děti. Můžete se těšit na vystoupení MŠ, ZŠ, tanečních skupin dílničky, sladkosti, jídlo a pití, skluzavku, hudby k poslechu i tanci až do večerních hodin. Program níže.

Detail Aktuality

24.06.2022

ZNOVÍNCUP 2022 - upozornění občanům

Dovolujeme si Vás inforovat o opatření k zajištění bezpečnosti závodníků a dalších účastníků silničního provozu pro 22. ročník závodů Vinařská padesátka Author Znovín CUP 2022 v sobotu 25.6.2022. Více informací níže.

Detail Aktuality