VZP CUP - cyklozávod horských kol pro děti - 11.6. ŠATOV/start 10:00

kolo Cykloklub Znojmo a Městys Šatov Vás srdečně zvou šatovské děti na závod VZP CUP 2022, který se bude konat v sobotu 11.6. start v 10 hodin.Závodit mohou děti ve věku od 4 - do 16 let, šatováci mají startovné zdarma, od 9 hodin bude možné se zaregistrovat a získat startovní číslo. Další info níže.

VZP CUP – 20. ročník cyklo závodu pro děti v Šatově

Cyklo klub Znojmo ve spolupráci s městysem Šatov připravuje na sobotu 11.6. závod horských kol pro všechny dětské kategorie. Na své první závody se mohou těšit i děti chodící do mateřské školky, neboť právě kategorie „Odrážedla“ je určena právě pro ně.

A jaké jsou další kategorie?

Děti od 4 do 6 let.

Dále 7 až 9 roků.

Žáci 1 - děti v letech od 10 až 12.

Žáci 2 - cyklisté ve věku 13 až 14 let.

Kadeti - nejstarší děti ve věku 15 - 16 let, kteří poměří své schopnosti na nejdelší trati.

Tento závod je vložen do série závodů a dalších akcí v rámci poháru Znojemský VZP CUP 2002.

Každý závod tohoto poháru se vyhodnocuje zvlášť. Na ceny se tedy mohou těšit všichni na stupních vítězů v jednotlivých kategorií a pro další jsou připraveny drobné odměny. Letošní premiéra zahajuje novou tradici pořádání dětských závodů před hlavním závodem cyklistické sezóny - AUTHOR ZNOVÍN CUP Vinařská 50, která se po dvouleté pauze uskuteční v sobotu 25. června 2022.

Ceny si odnesou nejen vítězové svých kategorií, ale všichni závodníci. Závodit budeme v okolí „Cyklíku“ za Šatovem u polní cesty směrem na Hnanice, kde se pravidelně setkáváme na kros závodech na Silvestra.

Zapojit se můžete i do dalších závodů poháru VZP Znovín Cup.

Srdečně Vás zveme! Start závodu je od 10 hodin, (změna oproti plakátům, kde je uveden začátek v 16 hodin).

Od 9 hodin bude možné se zaregistrovat a získat startovní číslo, možná je i přihlášení na místě nejen pro web závodu. . Podrobnější informace o závodu na www.cykloklubznojmo.cz.  Občerstvení zajištěno.

Tak oprášit kola a hurá na to!

Vytvořeno: 6. 6. 2022
Poslední aktualizace: 7. 6. 2022 11:21