Česko-rakouský poradenský den, 21.5.2024, OSSZ Znojmo

konzultační den leták V úterý 21. května 2024 se v prostorách Okresní správy sociálního zabezpečení ve Znojmě, Vídeňská 31 uskuteční další Česko-rakouský poradenský den k důchodům.
Jedná se o mimořádnou akci. Návštěvu si objednejte telefonicky.

úterý 21. května 2024 se v prostorách Okresní správy sociálního zabezpečení ve Znojmě, Vídeňská 31 uskuteční další Česko-rakouský poradenský den k důchodům.

Jedná se o mimořádnou akci, se kterou jste se mnozí z Vás již naším prostřednictvím patrně setkali a která se ve Znojmě uskuteční od roku 2010 již pošesté (naposledy v roce 2022). Ve všech případech se setkala – kromě jiného, i díky vstřícnému přispění Vás, představitelů měst a obcí okresu Znojmo – s mimořádným ohlasem ze strany občanů. Není pravidlem, aby se tato akce ve stejném okrese opakovala tak často a jen díky mimořádnému zájmu našich klientů ji tak letos opět můžeme nabídnout znovu.

konzultační den leták

Vytvořeno: 16. 4. 2024