A picture

Setkání seniorů

Typ: ostatní
setkáníVčera proběhlo setkání se seniory v KD. Ještě jednou děkuji všem za hojnou účast. Bylo to moc příjemné posezení s Vámi a muzikou. Účastníci měli možnost si nechat změřit tlak a zajistit si místa na společný výlet do Kroměříže. Vyrazíme 2.5.2019 v 7 hod. od OÚ.

Setkání zahájilo vystoupení žáků ZŠ, Zaplněnému sálu hrálo i duo Marie Karsulinova a Milan Žídek (harmonika a housle), Nechybělo občetsrvení, víno, zpěv i tanec.

Ráda bych podělovala ZŠ za krásné vystoupení, i za příkladnou obsluhu studentům SOU a SOŠ, SČMSD, s. r. o., Přímětická, Znojmo Natálie Horáková - Sociální činnost (měření tlaku), Dominik Dvořák - Hotelnictví a turismus (obsluha), Lucie Kopečná - Kuchař - číšník (obsluha), Jakub Matěj - Podnikání (příprava sálu). A dík patří i Květě Pykalové za moderování večera, Marii Waldové za výzdobu a organizaci, Alexandře Hájkové, Miluši Pfeilové -za přípravu v kuchyni, Stanislavu Hájkovi za příprava a zprovoznění aparatury, Evě Křivánkové za zajištění a dovoz zákusků, a paní Trojanové, paní Tomiové, paní Waldové a paní Černé za distribuci pozvánek.

V neposlední řadě děkujeme Sdružení šatovských vinařů za chutné vzorky vín. Budeme se těšit na společný výlet 2.5.2019 do Kroměříže (odjezd v 7 hod, a předpokládaný návrat 16:30 hod.). Program návštěva Květné zahrady - prodejní výstava Floria Jaro 2019 a vystoupení Eva a Vašek 11-14 hod.

Účast, prosím, nahlaste na obecním úřadě. Cena zájezdu 100Kč.

Lenka Stupková

starostka