Policistou na zkoušku - workshop 2020

logo PČR Vás zve na workshop, který se bude konat 10.6.2020 a 26.6.2020 v areálu SKP Kometa v Brně (ulice Bauerova 5).
Můžete si vyzkoušet Vaší připravenost stát se policistou. Pro účast je nutná registrace. Kontaktní údaje pro registraci jsou součástí přiloženého letáku.

V současné době žijeme v náročném období, které je pro nás pro všechny v mnohém nové a složitější. Řada opatření, která byla v průběhu března a dubna tohoto roku přijata v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu na území České republiky, přinesla i pokles zaměstnanosti a s tím spojenou
ztrátu zaměstnání, příp. její hrozbu.

Dovoluji si Vás pozvat k účasti na workshopu s názvem "Policistou na zkoušku" občanům. Workshop pořádáme tradičně několikrát do roka a v letošním červnu jsme se rozhodli mimořádně pro dva termíny.

Akce je určena pro zájemce, kteří hledají smysluplnou a odpovědnou práci a zvažují možnost absolvovat přijímací řízení do služebního poměru příslušníka Policie České republiky. Součástí workshopu jsou testy tělesné zdatnosti, jejichž úspěšné splnění je platné v zahájeném přijímacím řízení. Akce se bude konat za dodržení obecně platných pravidel, pokud do této doby nebude rozhodnuto jinak, a proto je nutná registrace v náborovém centru Policie ČR - Krajského ředitelství policie Jihomoravského kraje v Brně.

Srdečně zveme všechny zájemce, kterým tímto nabízíme možnost uplatnění v budoucím profesním životě.

Děkuji za spolupráci a s přáním hezkého dne
Bc. Hana Kolářová
personalista – ÚO Znojmo