Liga proti rakovině - Květinový den

měsicek Základní škola v Šatově se i v letošním roce zapojila do 27. ročníku Ligy proti rakovině – Květinového dne.
V naší obci budou děti nabízet kytičky měsíčku lékařského
ve středu 10. května.
Více informací níže.

Základní škola v Šatově se i v letošním roce zapojila do 27. ročníku                                                                                             Ligy proti rakovině – Květinového dne.

V naší obci budou děti nabízet kytičky měsíčku lékařského

ve středu 10. května  od 8:00 hod. do 9:00 hod. v budově školy a od 9:30 do 11:00 v okolí školy.

Dále pak od 12:00 hod. do 15:00hod. projdou děti  „Hlavní“ a „Zimní“ ulicí a v přilehlém okolí a od 15:30 do 16:30 hod. budou děti prodávat kytičky měsíčku lékařského na „Sídlišti“ a v okolí.

Zakoupením květiny v minimální hodnotě 20 Kč pomůžete získat finanční prostředky na boj proti rakovině – na nádorovou prevenci, zlepšení kvality života onkologických pacientů, podporu onkologické výuky, výzkumu a vybavení onkologických center.

Všem kdo se zapojí do Květinového dne děkují žáci, pedagogové a zaměstnanci Základní školy Šatov.

Vytvořeno: 3. 5. 2023
Poslední aktualizace: 3. 5. 2023 22:36