A picture

Navigace

Obsah

Dětský maškarní karneval

Typ: ostatní
V sobotu 7.2. 2020 městys Šatov uspořádal pro naše děti tradiční maškarní karneval. Tentokrát na téma "Co se děje v trávě". Sál se hemžil beruškami, šneky, hmyzem. Všichni se zapojili do zábavných her a soutěží. Děkujeme za vaší účast a také všem organizátorům.

Nálada byla báječná. Pro nejmenší bylo připraveno koupání na bazénku s míčky. Pro děti občerstvení, sladké odměny za jejich sportovní a týmové výkony při soutěžích. Ani dospělí nepřišli zkrátka.

Největší úspěch však měla závěrečná nadílka balónků. Pod zavěšeným hroznem čekaly všechny děti, až se na ně balónky snesou a mohly si je posbírat pro potěšení domů.

Ráda bych poděkovala za perfektní a nápaditou přípravu karvenalu: "moderátorce tetě Casandře" Květě Pykalové, "včeličkám" Marii a Nikole Waldových  a  "motýlu Emanuelovi" Hance Peřinkové, "mravenečkům" Denisce Chylíkové a Anetce Pločkové, "Vílíkovi" Andrei Pločkové, "berušce" Yvoně Chylíkové, "šneku" Tereze Pločkové a "Hoppovi" Petru Křivánkovi. Díky patří i obsluze baru Saše Hájkové, Zuzaně Sobolové a Jardovi Černému a obsluze mixažního pultu Šimonu Kurtovi.

Těším se na příští rok opět ve velkém stylu! :)

Lenka Stupková


Vytvořeno: 11. 2. 2020
Poslední aktualizace: 13. 2. 2020 15:21
Autor: Správce Webu