A picture

Hnanická vinná stezka

Třetí ročník „Hnanické vinné stezky“ bude připraven bohatý vinařský a kulturní program spojený s degustacemi a prohlídkou Hnanických vinic a místních soukromých sklepů. Registrace a start vinné stezky proběhne od 09 do 13 hodin 22.6.2019 ve vestibulu Obecního úřadu V Hnanicích.

Datum konání: 22. 6. 2019 začátek od 09:00

Místo konání: Hnanice, Hnanice

Typ akce: gastronomie - hudba - sport, aktivní vyžití

Organizátor: Neuvedeno

Plné vstupné: 150 Kč

Pro návštěvníky třetího ročníku „Hnanické vinné stezky“ bude připraven bohatý vinařský a kulturní program spojený s degustacemi a prohlídkou Hnanických vinic a místních soukromých sklepů. Návštěvníci se na vinné stezce vedoucí přes významné viniční tratě obce Hnanice seznámí s víny, která budou přímo ve vinicích prezentovat místní vinaři, kteří zároveň hosty seznámí se základními tématy vinohradnictví a vinařství, přiblíží tak i názorně Hnanický terroir – souznění vinic s přírodou Národního parku Podyjí. Vinařská stezka bude zakončena ve Sklepní uličce v Hnanicích, kde bude možné zakoupit vína ve sklípcích jednotlivých vinařů. Večer bude pokračovat vinařským rockováním v KD v Hnanicích

Harmonogram akce:Harmonogram akce:

Registrace a start vinné stezky proběhne od 09 do 13 hodin ve vestibulu Obecního úřadu V Hnanicích.

Na vinnou stezku můžete vyrazit individuálně v kterýkoliv čas po registraci do 13:00 hod.

Po zaplacení startovného ve víši 150,- Kč dostanete degustační skleničku, mapku s vyznačenou trasou a s degustačními místy jednotlivých vinařů a poukaz v hodnotě 100,- Kč na nákup lahve vína od vinařů.

Účastník rovněž obdrží hrací kartu na kterou si během stezky nechá orazit od každého vinaře, kterého navštíví. Kartu pak odevzdá v cíli ve Vinném krámku. Karta, která bude oražena od všech vinařů bude slosována o vinné ceny.

Ukončení vinné stezky a slosování bude ve sklepní uličce, kde bude možnost zakoupit vína u vinařů, posedět a ochutnat vína, které nebyla nabízena na stezce.

Od 18:00 - 01:00 bude vinařská RO(C)KOVÁNÍ - hraje skupina NON STOP v kulturním domě v Hnanicích, kde rovněž od 21:00 hodin proběhne slosování hracích karet o VINNÉ ceny

zdroj. https://www.facebook.com/events/813781198975456/

Vytvořeno: 12. 3. 2019